Adunare Militarilor in Parcul Izvor 08.02.2019

ASOCIAȚIILE MILITARILOR semnatare a PROTOCOLULUI FORUMULUI STRUCTURILOR ASOCIATIVE din SISTEMUL NAȚIONAL de APĂRARE, ORDINE PUBLICĂ și SECURITATE NAȚIONALĂ, împreună cu  sindicatele din FEDERAȚIA SINDICATELOR NAȚIONALE A POLIȚIȘTILOR ȘI PERSOANALULUI CONTRACTUAL și cele din FEDERAȚIA SINDICATELOR din ADMINISTRAȚIA NAȚIONALĂ A PENITENCIARELOR, au participat în ziua de 08.02.2019 între  orele 8.00 -12.00 la adunarea publică din Parcul Izvor.

Mulțumim FEDERAȚIEI SINDICATELOR NAȚIONALE A POLIȚIȘTILOR ȘI PERSONALULUI CONTRACTUAL și FEDERAȚIEI SINDICATELOR din ADMINISTRAȚIA NAȚIONALĂ A PENITENCIARELOR pentru participare și pentru logistica asigurată pe întreaga durată de desfășurare a adunării publice.