Prin prezenta îmi exprim acordul de a deveni membru al Asociaţiei „ROMIL”.

Accept prevederile Actului Constitutiv şi ale Statutului şi mă oblig să le respect întocmai; mă voi implica activ în realizarea scopurilor şi obiectivelor precizate de acestea.

După confirmarea, de către Consiliul Director, a acceptării mele ca membru al Asociaţiei ROMIL, mă angajez să achit taxa de înscriere de 10 RON (numai la înscriere) şi cotizaţia de membru - 5 RON lunar în:

- Asociația ROMIL - Filiala București

COD IBAN

RO37BRDE441SV55358744410, DESCHIS LA BRD Agenția 13 Septembrie, nr.116, SWIFT BRDEROBU

- Asociația ROMIL - Filiala Craiova

COD IBAN

RO15BRDE170SA19296601700, DESCHIS LA BRD Sucursala Craiova, Bd. Carol I, Nr. 4, Bloc M6

Politica de confidenţialitate

Angajamentul Asociatiei Romil faţă de protecţia confidenţialităţii datelor

Protejarea securităţii şi confidenţialităţii datelor dumneavoastră personale este importantă pentru Asociatia Romil  in conformitate cu legile aplicabile în domeniul confidenţialităţii şi securităţii datelor, acestea nefiind divulgate sub nici o forma.

Required*
  Refresh Captcha