Consiliul Director al Asociatiei “ROMIL”

In conformitate cu Procesul verbal al Adunarii generale al Asociatiei “ROMIL”, nr.2 din 18.03.2017, incepand cu aceasta data Consiliul Director al Asociatiei “ROMIL” este urmatorul:

Presedinte - Col.(r.) Marian TUDOR;

telefon - 0761.684.325,

e-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.; Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Vicepresedinte - Cms.sef (r.) Luminita PETRESCU;

Vicepresedinte - Col.(r.) George VASILACHE;

Vicepresedinte - Cms.sef (r.) Grigore MIHALCEA;

Vicepresedinte - Col.ing.(r.) Octavian LOGOFATU;

Vicepresedinte - Cap.(r.) Minel TEPELIGA;

Membru - Plt.adj.(r.) Dan SANDRU;

Membru - Plt.adj.(r.) Ion GHEORGHITA;

Secretar - Lt.col.(r.) Dragos ICLEANU,

telefon - 0744.133.212

Asociatia “ROMIL” poate fi gasita pe:

www.asociatiaromil.ro

Filiala RoMil Bucuresti

Filiala RoMil Craiova

Nu există articole în această categorie. Dacă pe această pagină există subcategorii, acestea pot conține articole.