Consiliul Director al Asociatiei “ROMIL”

In conformitate cu Procesul verbal al Adunarii generale al Asociatiei “ROMIL”, nr.2 din 18.03.2017, începând cu această dată Consiliul Director al Asociației „ROMIL” este următorul:

Președinte - Col.(r.) Marian TUDOR;

telefon - 0761.684.325,

e-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.; Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Vicepreședinte - Gl.bg.r dr.ing. Alexandru COTOARĂ-NICOLAE;

Vicepreședinte - Col.ing.(r.) Octavian LOGOFĂTU;

Vicepreședinte - Cms.sef (r.) Grigore MIHALCEA;

Vicepreședinte - Cms.sef (r.) Luminița PETRESCU;

Vicepreședinte - Col.r. Marin SFETCU;

Vicepreședinte - Cap.(r.) Minel ȚEPELIGĂ;

Vicepreședinte - Col.(r.) George VASILACHE;

Membru - Plt.adj.(r.) Ion GHEORGHIȚĂ;

Membru - Plt.adj.(r.) Dan ȘANDRU;

Secretar - Lt.col.(r.) Dragoș ICLEANU,

telefon - 0744.133.212

Asociația „ROMIL” poate fi gasită pe:

www.asociatiaromil.ro

Filiala RoMil Bucuresti

Filiala RoMil Craiova

Nu există articole în această categorie. Dacă pe această pagină există subcategorii, acestea pot conține articole.