Consiliul Director al Asociatiei “ROMIL”

In conformitate cu Procesul verbal al Adunarii generale al Asociatiei “ROMIL”, nr.2 din 18.03.2017, incepand cu aceasta data Consiliul Director al Asociatiei “ROMIL” este urmatorul:

Presedinte - Col.r. Tudor Marian,

telefon - 0761.684.325,

Prim-Vicepresedinte-Col.r.Naon Ioan Misu;

Vicepresedinte-Cms.sef.r.Petrescu Luminita;

Vicepresedinte-Col.r.Vasilache George;

Vicepresedinte-Cms.sef r.Mihalcea Grigore;

Vicepresedinte-Col.ing.r.Logofatu Octavian;

Vicepresedinte-Cap.r.Tepeliga Minel;

Membru-Plt.adj.r.Sandru Dan;

Membru-Plt.adj.Gheorghita Ion;

Secretar - Lt.col.r. Dragos Icleanu,

telefon - 0744.133.212

Asociatia “ROMIL” poate fi gasita pe:

www.asociatiaromil.ro

Nu există articole în această categorie. Dacă pe această pagină există subcategorii, acestea pot conține articole.